Pojišťovací makléřská společnost

Profesionální služba na Vaší straně. Osobní odpovědnost makléře, optimální cena produktů, nezávislost, jistota kvalitní a výhodné služby, dostupné řešení.

Pojišťovací makléřské služby pro všechny.

Oborová správa pojištění pro korporátní klientelu, podnikatele, veřejný sektor a občany, výhodné rámcové projekty, on line aplikace pro snadnou kontrolu, stálý odborný dohled nad kvalitou Vaší pojistné ochrany.

Nechte se zastupovat při správě pojištění, je to vždy výhodné.

Snižujeme náklady na správu pojištění, optimalizujeme stále cenu pojištění a hledáme nejvýhodnější nabídky pojištění na trhu. Spolehněte se, závislí jsme jen na kvalitě práce pro Vás.

Změnily se podmínky Vaší pojistné ochrany?

Pojistné programy a osobní makléři jsou k dispozici každý den. Bezplatné poradenství a služby klientům, pravidelné revize pojistné ochrany, audity rizik, příprava zákonných výběrových řízení a smluvních tendrů.

Vaše stávající pojištění nezávisle analyzujeme, ušetříte.

Rizikové prohlídky, rozbor škodního průběhu, definice možných důsledků nekvalifikovaně ošetřených rizik a jejich náprava.

Pojistné události nemusíte řešit sami.

Zavolejte svému osobnímu makléři a snižte riziko nesprávné přípravy a popisu pojistné události. Průběh řešení pojistných událostí bez starostí, efektivní ale pod přímou kontrolou.

S pojištěním poradíme
a s vyřízením posloužíme,
je to naše práce.

Zkušenosti našich makléřů a vzdělávací projekty naší společnosti jsou k dispozici pro Váš rozvoj.

Spolupráce osobního makléře online.

Upřednostňujete mobilní prostředí, práci v tabletu, pojištění a správu pojištění online či kontrolu a platby pojistného denně na Vašem počítači? Snadné řešení a široká nabídka v našich aplikacích k Vašemu využití.

Jste úžasní a máte krásný den.

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Těšilo nás. Váš tým Sillet Group

< >

20

červen

02:33

REKLAMACE PLATBY
+420 595 136 728